dzisiaj: 345, wczoraj: 188
ogółem: 941 662
statystyki szczegółowe
|
|
XXI HALOWY TURNIEJ O MISTRZOSTWO
LIMANOWSKIEGO PODOKRĘGU PIŁKI NOŻNEJ
W dniach: 20.12.2014 – 04.01.2015 r.
HARMONOGRAM GIER:
* MŁODZIKI 23.12.2014 wtorek, godz.9.00 eliminacje:
GRUPA A
9.00 KS TYMBARK URAN ŁUKOWICA
9.18 PŁOMIEŃ LIMANOWA ZENIT KASINKA MAŁA
9.54 KS TYMBARK PŁOMIEŃ LIMANOWA
10.12 URAN ŁUKOWICA ZENIT KASINKA MAŁA
10.48 KS TYMBARK ZENIT KASINKA MAŁA
11.06 URAN ŁUKOWICA PŁOMIEŃ LIMANOWA
TABELA – GRUPA A
1
2
3
4
GRUPA B
9.36 SOKÓŁ SŁOPNICE ORKAN SZCZYRZYC
10.30 SOKÓŁ SŁOPNICE LIMANOVIA II
11.24 ORKAN SZCZYRZYC LIMANOVIA II
TABELA – GRUPA B
1
2
3
4
GRUPA C
11.45 LIMANOVIA I ZALESIANKA ZALESIE
12.25 LIMANOVIA I MUKS HALNY II KAMIENICA
13.00 ZALESIANKA ZALESIE MUKS HALNY II KAMIENICA
TABELA – GRUPA C
1
2
3
4
GRUPA D
12.05 LASKOVIA LASKOWA MUKS HALNY I KAMIENICA
12.45 LASKOVIA WIERCHY PASIERBIEC
13.20 MUKS HALNY I KAMIENICA WIERCHY PASIERBIEC
TABELA – GRUPA D
1
2
3
Awans do turnieju finałowego (28.12.2014 – niedziela):
2 drużyny z grup A , zwycięzcy Grup B, C i D oraz jedna drużyna z II miejsca z grup B,C,D z najlepszym bilansem punktowym.
* TRAMPKARZE 27.12.2014 sobota, godz.9.00 eliminacje:
GRUPA A
9.00 KS TYMBARK I ORKAN SZCZYRZYC
9.18 ZENIT KASINKA MAŁA DOBRZANKA II DOBRA
10.12 KS TYMBARK I ZENIT KASINKA MAŁA
10.30 ORKAN SZCZYRZYC DOBRZANKA II DOBRA
11.24 KS TYMBARK I DOBRZANKA II DOBRA
11.42 ORKAN SZCZYRZYC ZENIT KASINKA MAŁA
TABELA – GRUPA A
1
2
3
4
GRUPA B
9.36 DOBRZANKA I DOBRA KS TYMBARK II
9.54 MORDARKA LKS RYBIE
10.48 DOBRZANKA I DOBRA MORDARKA
11.06 KS TYMBARK II LKS RYBIE
12.00 DOBRZANKA I DOBRA LKS RYBIE
12.18 KS TYMBARK II MORDARKA
TABELA – GRUPA B
1
2
3
4
GRUPA C
12.45 MKS LIMANOVIA I KROKUS PRZYSZOWA
13.03 SŁOMKA SIEKIERCZYNA SOKÓŁ II SŁOPNICE
13.40 MKS LIMANOVIA I SŁOMKA SIEKIERCZYNA
14.00 KROKUS PRZYSZOWA SOKÓŁ II SŁOPNICE
14.36 MKS LIMANOVIA I SOKÓŁ II SŁOPNICE
14.54 KROKUS PRZYSZOWA SŁOMKA SIEKIERCZYNA
TABELA – GRUPA C
1
2
3
4
GRUPA D
13.21 SOKÓŁ I SŁOPNICE MKS LIMANOVIA II
14.18 SOKÓŁ I SŁOPNICE STARÓWKA STARA WIEŚ
15.12 MKS LIMANOVIA II STARÓWKA STARA WIEŚ
TABELA – GRUPA D
1
2
3
GRUPA E
15.30 LASKOVIA LASKOWA ZALESIANKA ZALESIE
15.50 LASKOVIA LASKOWA WIERCHY PASIERBIEC
16.15 ZALESIANKA ZALESIE WIERCHY PASIERBIEC
TABELA – GRUPA E
1
2
3
Awans do turnieju finałowego (04.01.2015 – niedziela):
po 2 drużyny z grup A , B i C oraz zwycięzcy Grup D i E
* JUNIORZY MŁODSI 30.12.2014 wtorek, godz.9.00 eliminacje:
GRUPA A
9.00 MKS LIMANOVIA I ZALESIANKA ZALESIE
9.18 URAN ŁUKOWICA ZENIT KASINKA MAŁA
10.12 MKS LIMANOVIA I URAN ŁUKOWICA
10.30 ZALESIANKA ZALESIE ZENIT KASINKA MAŁA
11.24 MKS LIMANOVIA I ZENIT KASINKA MAŁA
11.42 ZALESIANKA ZALESIE URAN ŁUKOWICA
TABELA – GRUPA A
1
2
3
4
GRUPA B
9.36 KS TYMBARK MKS LIMANOVIA II
9.54 MORDARKA WIERCHY PASIERBIEC
10.48 KS TYMBARK MORDARKA
11.06 MKS LIMANOVIA II WIERCHY PASIERBIEC
12.00 KS TYMBARK WIERCHY PASIERBIEC
12.18 MKS LIMANOVIA II MORDARKA
TABELA – GRUPA B
1
2
3
4
GRUPA C
12.40 SOKÓŁ SŁOPNICE DOBRZANKA II DOBRA
13.18 SOKÓŁ SŁOPNICE KROKUS PRZYSZOWA
13.54 DOBRZANKA II DOBRA KROKUS PRZYSZOWA
TABELA – GRUPA C
1
2
3
GRUPA D
13.00 DOBRZANKA I DOBRA SŁOMKA SIEKIERCZYNA
13.36 DOBRZANKA I DOBRA PŁOMIEŃ LIMANOWA
14.12 SŁOMKA SIEKIERCZYNA PŁOMIEŃ LIMANOWA
TABELA – GRUPA D
1
2
3
Awans do turnieju finałowego (02.01.2015 – piątek):
po 2 drużyny z grup A i B oraz zwycięzcy grup C i D.
* JUNIORZY STARSI 29.12.2014 poniedziałek, godz.9.00 eliminacje:
GRUPA A
9.00 MKS LIMANOVIA I JAWORZANKA JAWORZNA
9.18 PŁOMIEŃ LIMANOWA ZENIT II KASINKA MAŁA
9.54 MKS LIMANOVIA I PŁOMIEŃ LIMANOWA
10.12 JAWORZANKA JAWORZNA ZENIT II KASINKA MAŁA
10.48 MKS LIMANOVIA I ZENIT II KASINKA MAŁA
11.06 JAWORZANKA JAWORZNA PŁOMIEŃ LIMANOWA
TABELA – GRUPA A
1
2
3
4
GRUPA B
9.36 DOBRZANKA I DOBRA ZENIT I KASINKA MAŁA
10.30 DOBRZANKA I DOBRA WIERCHY PASIERBIEC
11.24 ZENIT I KASINKA MAŁA WIERCHY PASIERBIEC
TABELA – GRUPA B
1
2
3
4
GRUPA C
11.45 SOKÓŁ SŁOPNICE LASKOVIA LASKOWA
12.03 MORDARKA DOBRZANKA II DOBRA
12.57 SOKÓŁ SŁOPNICE MORDARKA
13.15 LASKOVIA LASKOWA DOBRZANKA II DOBRA
14.10 SOKÓŁ SŁOPNICE DOBRZANKA II DOBRA
14.18 LASKOVIA LASKOWA MORDARKA
TABELA – GRUPA C
1
2
3
4
GRUPA D
12.21 ZALESIANKA ZALESIE SŁOMKA SIEKIERCZYNA
12.39 URAN ŁUKOWICA MKS LIMANOWA II
13.33 ZALESIANKA ZALESIE URAN ŁUKOWICA
13.51 SŁOMKA SIEKIERCZYNA MKS LIMANOVIA II
14.36 ZALESIANKA ZALESIE MKS LIMANOVIA II
14.54 SŁOMKA SIEKIERCZYNA URAN ŁUKOWICA
TABELA – GRUPA D
1
2
3
4
GRUPA E
15.15 JODŁOWNIK KS TYMBARK
15.33 STRADOMKA SKRZYDLNA RUPNIÓW
15.55 JODŁOWNIK STRADOMKA SKRZYDLNA
16.13 KS TYMBARK RUPNIÓW
16.35 JODŁOWNIK RUPNIÓW
16.53 KS TYMBARK STRADOMKA SKRZYDLNA
TABELA – GRUPA E
1
2
3
Awans do turnieju finałowego (02.01.2015 – piątek):
po 2 drużyny z grup A , C , D i E oraz zwycięzca grupy B
SPONSORZY KLUBU:
- Urząd Gminy Limanowa
- Doratex-Ubezpieczenia
- GM Meble
Nazwa klubu:
Ludowy Klub Sportowy "WIERCHY" PASIERBIEC
Adres: 34-601 Pasierbiec (k.Limanowej)
Rok założenia: 1953
Barwy klubowe: zielono-żółte
- - -
Aktualnie - w sezonie 2015/2016:
Klub bierze udział w rozgrywkach:
(Okręg Limanowski)
- Seniorzy Klasa 'B'
- Trampkarze II Liga
- - -
Prezes Klubu: Grzegorz Mucha
Trener drużyny Trampkarzy: Mateusz Wroński
- - -
Władze Klubu: http://wierchypasierbiec-trampkarze.futbolowo.pl/menu,2,20,wladze-klubu.html
Ostatnia kolejka 18 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Trampkarze » II liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 19 |
T R E N I N G I . . .
WTORKI:
- w godz. 17:00-19:00
ORLIK: przy ZSS Nr 4 w Limanowej
/ lub STADION: pod Szpitalem w Limanowej/
/ lub STADION: LKS Wierchy Pasierbiec/
CZWARTKI:
- w godz. 17:00-19:00
ORLIK: przy ZSS Nr 4 w Limanowej
/ lub STADION: pod Szpitalem w Limanowej/
/ lub STADION: LKS Wierchy Pasierbiec/
SOBOTY:
ORLIK: przy ZSS Nr 4 w Limanowej
/lub STADION: LKS Wierchy Pasierbiec
(miejsce treningu zależy od warunków atmosferycznych)
- kontakt z trenerem:
537 303 258